KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122050
nr 1412 2050
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Den gamla vagnen". Monogramsignerad, daterad -69. Olja på pannå, 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 43x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:12:39
16/8 19:12:16
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg